Byå

Byå
Byå
Byå
Byå
Byå
Byå
Byå
Byå
Byå
Byå

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, senbarock, ek, höjd 80, 95x48 cm

Skador, lagningar, omarbertad, kompletteringar

218603

2013-12-02