Nils Forsberg

Nils Forsberg
Nils Forsberg
Nils Forsberg
Nils Forsberg
Nils Forsberg
Nils Forsberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSBERG, Nils (1842-1934): "En hjältes död/Pro Patria", handsignerade o daterade Nils Forsberg 1917, 28 st litografier i mapp (samma motiv), bladmått 50x57 cm

Fläckar, hanteringsveck

218610

2013-12-03