Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Sommarlandskap, otydligt signerad, olja på duk, 39x54 cm

218612

2013-12-02