Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Sommarlandskap, otydligt signerad, olja på duk, 39x54 cm
218612
2013-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här