Bläckställ nysilver

Bläckställ nysilver
Bläckställ nysilver
Bläckställ nysilver
Bläckställ nysilver
Bläckställ nysilver
Bläckställ nysilver
Bläckställ nysilver
Bläckställ nysilver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

BLÄCKSTÄLL, 1900-talets första hälft, nysilver, dekor av lejonmaskaroner, längd 20 cm

Glasinsatserna med skador och saknar lock. Smärre bucklor

218623

2013-12-02