Skåp 1950-tal

Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅP, 2 st, plåt, 1950-tal, med fack, höjd 58 80x20,5 cm

Ytskador

218642

2013-12-02