Leksak England 1940-tal

Leksak England 1940-tal
Leksak England 1940-tal
Leksak England 1940-tal
Leksak England 1940-tal
Leksak England 1940-tal
Leksak England 1940-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAK, 1940-tal, England, fjärrstyrd helikopter, plåt/plast, originallåda

Slitage, originallåda med slitage

218647

2013-12-02