Oidentifierad konstnär 1700/1800-tal
2013-12-03
218648
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal, "By doctor", holländsk skola, olja på pannå, 37,5x29 cm