Hokusai träsnitt
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HOKUSAI, Katsushika (1760-1849): Inbjudningskort till musikalisk och litterär soaré, signerad Hokusai "nu egen mästare", ebankiri 19x53 cm, oramad
Proveniens: Jan Post
Lagningar, fläckar, uppfodrad på papper
218679
2014-03-16