Hokusai träsnitt

Hokusai träsnitt
Hokusai träsnitt
Hokusai träsnitt
Hokusai träsnitt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HOKUSAI, Katsushika (1760-1849): Inbjudningskort till musikalisk och litterär soaré, signerad Hokusai "nu egen mästare", ebankiri 19x53 cm, oramad
Proveniens: Jan Post

Lagningar, fläckar, uppfodrad på papper

218679

2014-03-16