Pokaler skålar

Pokaler skålar
Pokaler skålar
Pokaler skålar
Pokaler skålar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

POKALER, 6 st, SKÅLAR, 2 st, silver, 18/1900-tal, höjd ca 5-7,5 cm, total vikt ca 330 g

Gravyrer, smärre slitage

218692

2013-12-02