Hokusai träsnitt

Hokusai träsnitt
Hokusai träsnitt
Hokusai träsnitt
Hokusai träsnitt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOKUSAI, Katsushika (1760-1849): Sunset at Ryogoku bridge, ur The 36 views of mt Fuji, signerad Zen Hokusai Iitsu hitsu, oban 25x36,5 cm, oramad i passpartout Proveniens: Jan Post

Veck, fläckar, slitage

218702

2014-03-16