Hiroshige träsnitt
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HIROSHIGE, Ando (1797-1858): Flying fish and lily, ur Grand series of fishes, signerad Hiroshige hitsu, utgivare Eijudo ca 1832, oban 26x37 cm, oramad i passpartout, Proveniens: Jan Post
Fläckar, ngt beskuren marginal
218709
2014-03-16