Hiroshige träsnitt

Hiroshige träsnitt
Hiroshige träsnitt
Hiroshige träsnitt
Hiroshige träsnitt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HIROSHIGE, Ando (1797-1858): Flying fish and lily, ur Grand series of fishes, signerad Hiroshige hitsu, utgivare Eijudo ca 1832, oban 26x37 cm, oramad i passpartout, Proveniens: Jan Post

Fläckar, ngt beskuren marginal

218709

2014-03-16