Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 200 SEK
HIRSCH, Walter (1935-2012): On the road, signerad, daterad och stämplad på baksidan Walter Hirsch 1999, gelatinsilverfotografi, 27,5x19 cm, med dedikation på baksidan
218717
2013-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här