Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WIKSTRÖM, Karin (född 1959): Utan titel, signerad KW samt signerad och daterad på baksidan Karin Wikström -97, olja på pannå, 91,5 x 73,5 cm
218721
2013-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här