Benno Arzt akryl

Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARZT, Benno (född 1941): "Curious Cat", signerad och daterad Benno Arzt 2011, akryl på duk, 150x120 cm

218730

2013-12-03