C Göran Karlsson "Slaghacka"

C Göran Karlsson
C Göran Karlsson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): Slaghacka, signerad och daterad C Göran Karlsson 76, 1/70 färgserigrafi, 76x60 cm

218748

2013-12-03