C Göran Karlsson "Vägvisare"

C Göran Karlsson
C Göran Karlsson

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): "Vägvisare", signerad och daterad C Göran Karlsson 75, E.A. I/II, färgetsning, 24.5x19 cm

218754

2013-12-03