Jan Naliwajko oljemålning

Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Kvinnokomposition, signerad J. Naliwajko, olja på duk, 186x154 cm

218759

2013-12-15