Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Skåne", signerad Oskar Bergman 1930, akvarell, 43x58 cm

218777

2013-12-03