Oskar Bergman akvarell
2013-12-03
218777
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Skåne", signerad Oskar Bergman 1930, akvarell, 43x58 cm