KG Nilson serigrafi
2013-12-06
218783
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NILSON, K.G. (född 1942): "Älven", signerad och daterad KG Nilson 1986, 7/120, färgserigrafi, 50x22 cm