Matgrupp Herrgården Carl Malmsten

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATSALSGRUPP, 7 dlr, "Herrgården" design Carl Malmsten, bestående av: matsalsbord med två iläggsskivor, stolar, 6 st., vitlackerad, bordets höjd 75, diameter ca 120, iläggsskivorna vardera 55, totallängd med iläggsskivor 230x120 cm, nyklädda sitsar i Josef Frank för Svenskt Tenn "Teheran

ytskador, repor i lacken, fläckar

218817

2013-12-03