Anders Österlin oljemålning
Closed
2013-12-03
218839
| Sold for | 3 600 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
ÖSTERLIN, Anders (1926-2011): Komposition, signerad och daterad Anders Österlin 1981, olja på duk, 25x25 cm