Anders Österlin oljemålning

Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖSTERLIN, Anders (1926-2011): Komposition, signerad och daterad Anders Österlin 1981, olja på duk, 25x25 cm

218839

2013-12-03