Björkdosor

Björkdosor
Björkdosor
Björkdosor
Björkdosor
Björkdosor
Björkdosor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOSOR, 2 st, 17/1800-tal, björkrot, längd 16 resp 18 cm DOSA, mässing omkring 1900 med påskrift

Slitage

218848

2013-12-03