Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
MONOGRAMISTEN AN-W (1800-tal): Madonnan med barnet och fabeldjur, monogramsigerad AN-W-91, olja på duk, 55x46 cm
Smärre ytskador, hål
218851
2013-12-03