Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

MONOGRAMISTEN AN-W (1800-tal): Madonnan med barnet och fabeldjur, monogramsigerad AN-W-91, olja på duk, 55x46 cm

Smärre ytskador, hål

218851

2013-12-03