Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESTEVE, Maurice (1904-2001): "L´Accueil", färglitografi, 1954, signerad och numrerad Estève 187/260, 45x60,5 cm
LITTERATUR: Prudhomme-Esteve & Moestrup 21
218853
2013-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här