Maurice Esteve färglitografi

Maurice Esteve färglitografi
Maurice Esteve färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

ESTEVE, Maurice (1904-2001): "L´Accueil", färglitografi, 1954, signerad och numrerad Estève 187/260, 45x60,5 cm
LITTERATUR: Prudhomme-Esteve & Moestrup 21

218853

2013-12-03