Lars Pirak etsning

Lars Pirak etsning
Lars Pirak etsning
Lars Pirak etsning
Lars Pirak etsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIRAK, Lars (1932-2008): "Ripor", signerad Lars Pirak, 24/100, etsning, 14,5x14 cm

218861

2013-12-03