Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PIRAK, Lars (1932-2008): "Ripor", signerad Lars Pirak, 24/100, etsning, 14,5x14 cm
218861
2013-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här