Edgar Wallin oljemålning
2013-12-03
218870
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLIN, Edgar (1892-1963): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Edgar Wallin 1945, olja på pannå, 22x32 cm