Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vårtecken" Kallskär, signerad Roland S, 319/360, färglitografi, 28x47 cm
Fläckar
218873
2013-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här