Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKISSER, 7 st, Japan, 1800-tal, tusch, varierande format 8x5 - 15x11 cm, oramade
Proveniens: Jan Post
218880
2014-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här