Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TECKNINGAR, 2 mappar, bl a tusch, akvarell, blyerts mm, varierande mått, oramde
Skador, fläckar
218884
2013-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här