Nils Söderberg oljemålning

Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÖDERBERG, Nils (1903-1970): "Japansk konstnär", signerad Nils Söderberg, olja på pannå, 75x37 cm

218916

2013-12-03