Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, Hauptstilkopia, brännsignerad A Pehrson / Stockholm, 3-lådig, riklig intarsia, konturerad och profilerad skiva av marmor, förgyllda beslag i brons, höjd ca 82, 113,5x50,5 cm, 2 nycklar medföljer

218923

2013-12-04