Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, skiva med fanér delvis i rot, beslag i förgylld brons, höjd 77, 124x81 cm

Slitage, fläckar, skiva med lagning

218930

2013-12-04