Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): "Karl Johansg. - Göteborg", signerad K Ekdahl, daterad 1990 a tergo, olja på pannå, 59x70 cm
218935
2013-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här