Klaffbord

Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, 1800-tal, Karl Johanstil, fanér i mahogny, sarg med lådor, lyrfot, ca 73, 74x85-129 cm

Smärre skador, lådfronter med torrsprickor, slitage

218960

2013-12-04