Brudklänning Kina

Brudklänning Kina
Brudklänning Kina
Brudklänning Kina
Brudklänning Kina

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROCK, Kina, omkring 1900, rött siden med ymniga broderier i metall- och silke föreställande fiskar i vågor samt femkloiga drakar jagande den brinnande pärlan

Slitage och skador

218963

2013-12-03