Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PRINS EUGEN (1865-1947): Stockholms slott, signerad Eugen, etsning, 16x24 cm
218990
2013-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här