Prins Eugen etsning

Prins Eugen etsning
Prins Eugen etsning
Prins Eugen etsning
Prins Eugen etsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947): Stockholms slott, signerad Eugen, etsning, 16x24 cm

218990

2013-12-03