Bonad Sunnerboskolan

Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONAD, del av, 1800-talets första hälft, Sunnerboskolan, Småland, motiv föreställande Nattvarden, målad på väv uppfodrad på väv ca 29x113 cm

Slitage och skador

219013

2013-12-03