Ari Eskelinen oljemålning

Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESKELINEN, Ari (född 1953): "Mot fond av grönska", monogramsignerad AE, daterad a tergo Oktober 2013, olja på duk, 69x91 cm

219029

2013-12-04