Vilfåtölj Bruno Mathsson

Vilfåtölj Bruno Mathsson
Vilfåtölj Bruno Mathsson
Vilfåtölj Bruno Mathsson
Vilfåtölj Bruno Mathsson
Vilfåtölj Bruno Mathsson
Vilfåtölj Bruno Mathsson
Vilfåtölj Bruno Mathsson
Vilfåtölj Bruno Mathsson
Vilfåtölj Bruno Mathsson
Vilfåtölj Bruno Mathsson

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VILSTOL, "Pernilla", Bruno Mathsson, underrede och karmar i björk, sits i flätad sadelgjord, brännmärkt, tillverkad 1964

Slitage, fläckar, skador

219034

2013-12-04