Ari Eskelinen oljemålning

Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ESKELINEN, Ari (född 1953): "Stilla förändring", monogramsignerad AE, daterad a tergo Oktober 2013, olja på duk, 78x126 cm

Lagning

219037

2013-12-04