Bruno Mathsson fåtölj
2013-12-04
219038
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, Bruno Mathsson, "Pernilla", klädsel i canvas, märkt Bruno Mathsson, Dux
Fäckar, skador, slitage