Vas Vicke Lindstrand för Kosta

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, "Colora", Vicke Lindstrand, Kosta 1950-tal, geometrisk dekor i rött, signerad KOSTA 1672, höjd 18,5 cm

219039

2013-12-15