Klaffbord empire
Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KLAFFBORD, 1800-tal, empire, faner i mahogny, intarsia, delvis förgylld benställning med dekor av örnhuvuden samt tassfötter, sarg med låda med inredning, höjd ca 79, 77x100, totallängd 142 cm, nyckel medföljer
Smärre slitage
219042
2013-12-04