Klaffbord empire

Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire
Klaffbord empire

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KLAFFBORD, 1800-tal, empire, faner i mahogny, intarsia, delvis förgylld benställning med dekor av örnhuvuden samt tassfötter, sarg med låda med inredning, höjd ca 79, 77x100, totallängd 142 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage

219042

2013-12-04