Nils Gunnar Stenqvist etsningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STENQVIST, Nils Gunnar 2 st, (1934-2005) Kompositioner, signerade och daterade Nils G Stenqvist-64, numrerade 64/100, bladstorlek, 79x54 cm vardera

219069

2013-12-04