Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNIYOSHI, Utagawa (1797-1861), TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864): Kabukiskådespelare, signerade, obanformat, ca 36x24 cm vardera, Proveniens: Eva Altrichter
Fläckar
219072
2014-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här