2 japanska träsnitt

2 japanska träsnitt
2 japanska träsnitt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNIYOSHI, Utagawa (1797-1861), TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864): Kabukiskådespelare, signerade, obanformat, ca 36x24 cm vardera, Proveniens: Eva Altrichter

Fläckar

219072

2014-03-16