Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KUNICHIKA, Toyohara (1835-1900), 2 st: Kabukiskådespelare, signerade Kunchika hitsu, oban ca 34x23 cm vardera
Proveniens: Eva Altrichter

Båda med skador och maskhål

219073

2014-03-16