2 japanska träsnitt

2 japanska träsnitt
2 japanska träsnitt
2 japanska träsnitt
2 japanska träsnitt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNIYOSHI, Utagawa (1797-1861): Kurtisan med pipa, signerad Ichiyusai Kunioshi ga, obanformat 23x37 cm, EISEN, Keisai (1790-1848): Kurtisan med bok, signerad Keisai Eisen ga, utgivare Tsuta-ya Juzaburo, oban 37x25 cm
Proveniens: Eva Altrichter

Eisen med stora skador

219075

2014-03-16